Instrumenty muzyczne dla dzieci

Muzyka to bardzo ważny element naszego życia, wpływa znacząco na rozwój dziecka. Odpowiednio dobrana może zdziałać wiele dobrego. Muzyka powinna być obecna w życiu dziecka nie tylko w formie piosenek, maluch powinien obcować również z tańcem i sam tworzyć muzykę.Dobrym pomysłem są instrumenty muzyczne. Wybór tych produktów jest ogromny, możemy zdecydować się na perkusję, gitarę, bębenki, flet, trąbkę, harmonijkę itp. Postanowiłam pokazać dzisiaj kilka moich ulubionych drewnianych produktów. Wybrałam dzisiaj trzy moje ulubione produkty. Sprawdźcie ciekawe instrumenty muzyczne dla dziecka.

Drewniana trąbka – produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia. Maluch nie musi być utalentowany muzycznie, wydobywanie nowych i ciekawych dźwięków będzie dla niego świetną zabawą i nauką. Dziecko dowiaduje się, że może samo stworzyć dźwięk i decydować jak ten dźwięk będzie wydobywało. Zabawka zapewnia trochę hałasu w domu ale cóż tak to już z dzieciakami jest.

drewniana-trabka-sevi

Drewniany ksylofon miś – instrument jest bardzo ładny i kolorowy, od razu zachęca malucha do zabawy. Maluch powyżej 2 roku życia może bawić się i wydobywać nowe dźwięki. Zabawka na pewno spodoba się każdemu dziecku, nie jest też skomplikowana w użyciu więc dziecko spokojnie może bawić się samo.

drewniany-ksylofon-mis-tidlo

Drewniany bębenek – również przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia. To chyba jedna z ulubionych zabawek w naszym domu. Bębenek jest kolory i prezentuje się wspaniale. Maluchy mogą wydobywać z niego ciekawe dźwięki i dobrze się przy tym bawią. Fajnym rozwiązaniem jest połączenie tych trzech zabawek, wspólna zabawa z innymi dziećmi i stworzenie muzycznego zespołu będzie uczyła także współpracy.

drewniany-bebenek-kolorowy-pintoy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s