Tworzymy wspomnienia

Co myślicie o tym aby uwieczniać wszystko co się dzieje wspólnie z dziećmi? Teraz coraz mniej osób pamięta o albumach, po co drukować zdjęcia skoro wszystko można trzymać na komputerze. Ja jednak uważam, że album to coś pięknego i chcę żeby moje dzieci też o tym pamiętały. Mój własny album posiadam do tej pory i często wracam do niego oddając się wspaniałym wspomnieniom.

photo-album-631084_640

Od jakiegoś czasu każdy członek naszej rodziny posiada swój album. Po wycieczce czy wspólnym dniu gdy robiliśmy zdjęcia każdy wybiera swoje zdjęcia i umieszcza je w swoim albumie oraz robi opis do zdjęcia. Okazało się to świetnym pomysłem bo gdy raz na jakiś czas siadamy aby obejrzeć nasze albumy okazuje się, że mamy trochę inny sposób patrzenia na świat. Moje dzieci dostrzegają różne, często inne rzeczy na zdjęciach, a gdy zaczynamy oglądać wszystko z perspektywy drugiej osoby widzimy o wiele więcej.

photography-644268_640

Uważam, że albumy to genialny sposób na twórczość artystyczną, można je wykonać samodzielnie. Są także piękną pamiątką, do której dzieci będą mogły w przyszłości wracać. Wspólne chwile spędzone przy ciepłej herbatce oraz przeglądaniu zdjęć są wspaniałe. A jak to u was jest prowadzicie albumy wspólnie ze swoimi pociechami? 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s